Pozycjonowanie stron FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z pozycjonowaniem stron, hostingiem i webdesign'em.

Pozycjonowanie stron

   Pozycjonowanie stron - Typinski.pl

Pozycjonowanie stron
Dlaczego
Zalety
Oferta
Cennik

Hosting
Opcja Economy
Opcja Busines
Opcja Custom
Czego potrzebuję?

Tworzenie stron

Kurs tworzenia stron

FAQ
Hosting
Pozycjonowanie
Tworzenie stron
Statystyki

Kontakt

Czy mój komputer może być serwerem www?

stron
W zasadzie każdy komputer może być serwerem www pod warunkiem, że jest podłączony do sieci. Wystarczy zainstalować na nim odpowiednie oprogramowanie, które będzie odpowiadało za funkcje serwera np. Apache.

Jednakże nie będzie to do końca profesjonalny serwer. Profesjonalne serwery mają bardzo szybkie łącze z internetem, jak również same w sobie są bardzo szybkie. Wiąże się to z wymaganą dużą wydajnością.

Załóżmy, iż 1000 osób będzie w jednej chwili oglądać stronę internetową umieszczoną na serwerze. Taki serwer musi szybko odpowiadać na rządania wyświetlenia kolejnych podstron i jeśli jego wydajność będzie niewystarczająca strona będzie się ładować wolno, o ile wogóle będzie się ładować.

Dlatego ważne jest aby umieszczać swoje strony na szybkich serwerach, które dodatkowo mają dostępność w granicach 99,9% czasu w roku. To, jak szybko się strona ładuje, jest pierwszym wrażeniem jakie może odnieść osoba przeglądająca stronę. W związku z tym, jeśli będzie się wolno ładować, nawet najlepsza strona nie zostanie dobrze odebrana.
warszawa

dodaj pytanie

tworzenie stron
stron
pozycjonowanie
stron
-
-

© typinski.pl 2005-2009

-
-