Pozycjonowanie stron FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z pozycjonowaniem stron, hostingiem i webdesign'em.

Pozycjonowanie stron

   Pozycjonowanie stron - Typinski.pl

Pozycjonowanie stron
Dlaczego
Zalety
Oferta
Cennik

Hosting
Opcja Economy
Opcja Busines
Opcja Custom
Czego potrzebuję?

Tworzenie stron

Kurs tworzenia stron

FAQ
Hosting
Pozycjonowanie
Tworzenie stron
Statystyki

Kontakt

Co gwarantuje pozycjonowanie strony?

stron
W przypadku pozycjonowania stron nikt nie może udzielić gwarancji, iż dana strona na 100% znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na dane słowo. Taką gwarancję może dać jedynie właściciel wyszukiwarki i robi to sprzedając tzw linki sponsorowane.

Natomiast pozycjonowanie pomimo braku takiej gwarancji, jest równie skuteczne, gdyż dobrze wykonane, to niemal 99% pewność osiągania najwyższych miejsc w wynikach wyszukiwania.

Można udzielać gwarancji typu "albo dana strona pojawia się w top10 wyników, albo klient nie płaci", ale może to nie wyglądać na profesjonalną pracę, gdyż każdy w zasadzie może "próbować" pozycjonować, a jeżeli "przypadkiem" się uda to weźmie za to wynagrodzenie.

Dobrze wykonane pozycjonowanie stron gwarantuje pojawianie się w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe przez długi okres czasu, tym samym dając dużą liczbę wejść potencjalnych klientów na stronę.
warszawa

dodaj pytanie

tworzenie stron
stron
pozycjonowanie
stron
-
-

© typinski.pl 2005-2009

-
-